تبلیغات
WWEPERSIA اخبار , نتابج , دانلود , تصاویر , بیوگرافی و ...

دسته بندی : نتایج مسابقات راو،

» نتایج کامل مسابقات دبلیو دبلیو ای ماندی نایت راو 26 مارس 2012 :

در آخرین شو دبلیو دبلیو ای ماندی نایت راو قبل پی پی وی رستلمنیا 26 مارس 2012 به صورت زنده در آتلانتا.جورجیا برگذار شد.در این هفته ما شاهد بازگشت کریسچن به مسابقات و آخرین فیس تو فیس جان سینا و راک و مشخص شدن اعضای تیم تدی لانگ و جان لورناتیس بودیم و حال شما میتوانید در ادامه مطلب شاهد نتایج کامل باشید.

جهت مشاهده نتایج کامل مسابقات دبلیو دبلیو ای ماندی نایت راو این هفته به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

 

 

نتایج كامل مسابقات دبلیودبلیوای راو 26 مارس 2012 ( اختصاصی سایت دبلیودبلیو ای پرشیا )

  •  تگ تیم مچ ................................................. برنده مسابقه : کین و دینل برایان

در این مسابقه که دنیل برایان به همراه دوستش ای جی به رینگ آمده بود شیمس و کین در حالی مسابقه را شروع کردند که هردو در رسلمنیا حریفانی قدر خواهند داشت. شیمس یک کلوزلاین را به کین زد. اما کین او را در گوشه ی رینگ گیر انداخت و با برایان تگ کرد تا حملات برایان به شیمس شروع شود. سپس اورتون به رینگ آمد و دی دی تی مخصوصش را به برایان زد. کین و اورتون لحظاتی نیز با هم درگیر بودند. اما پس از ورود برایان و شیمس ، شیمس خواست بروگ کیک را بزند. اما ای جی به رینگ آمد و جلوی شیمس ایستاد. پس از اینکه داور ای جی را از رینگ بیرون کرد شیمس رفت برای بروگ کیک . اما برایان جاخالی داد تا کین در برگشت یک چوک اسلم به شیمس بزند و برایان با کاور کردن شیمس موفق شد این بازی را به سود تیم خود پایان دهد.

  • دیویداوتانگا در مقابل سانیتنومارلا .................. برنده مسابقه : سانتیومارلا

دو کاپیتان تیم های تدی لانگ و لورینایتیس در رسلمنیا در این بازی در مقابل یکدیگر قرار گرفتند. در ابتدای بازی مایکل کول دیوید اوتانگا را معرفی کرد و سپس بوکرتی تدی لانگ را به رینگ دعوت کرد. سپس تدی لانگ به همراه هورنسواگل و مارلا به استیج آمد. ویکی گوررو پرچم تیم جانی و هورنسواگل پرچم تیم تدی را در دست داشتند. با آغاز بازی اوتانگا خیلی سرریع مارلا را برای لحظاتی ناک اوت کرد. و پرچم تیم خود را در رینگ چرخاند. اما هورنسواگل نیز داخل شد و پرچم تیم تدی لانگ را تکان داد که اوتانگا آمد که به او حمله کند. اما هورنسواگل فرار کرد و پرچم به اوتانگا خورد. سپس سانتینو کبرا را به اوتانگا زد و با کاور پیروز این مسابقه شد.پس از بازی تدی و جانی به رینگ آمدند و درحال مشاجره بودند که تدی لانگ لورینایتیس را هل داد و به زمین انداخت. اما ناگهان د میز وارد شد و یک اسکال کراشینگ به مارلا زد. سپس لورینایتیس میز را به عنوان آخرین عضو تیمش در رسلمنیا معرفی کرد.

  • ایوتورس در مقابل كلی كلی ............................ برنده مسابقه : کلی کلی

دو دوست قدیمی درحالی در برابر یکدیگر قرار گرفتند که قرار است این یکشنبه نیز در دو تیم مختلف برابر هم قرار گیرند. ایو تورس درحالی که برای مونسالت آماده می شد مونسالت را زد. اما کلی کلی جاخالی داد و با رول آپ ایو پیروز این مسابقه شد.

  • كریسچن در مقابل سی ام پانك ........................ برنده مسابقه : بدون برنده !

پس از شروع بازی همان ابتدا تصویر کریس جریکو در استیج پخش شد و او به پانک گفت که من در رسلمنیا تو را شکست می دهم. پدر تو یک الکلی بود. خواهرت معتاد به مواد مخدر بود. اما مادرت یک انسان شریف بود. ولی پدر و مادرت قبل از ازدواجشان تو را به دنیا آوردند. بنابراین تو یک حرامــــ*ــــــزاده ای! در این حال کریسچن از پشت به پانک حمله کرد و چند پانچ به او زد. اما پانک او را به داخل رینگ برد و قصد زدن جی تی اس را داشت. اما او را انداخت و آناکوندا وایس را رویش اجرا کرد. در انتها مامورین حراست او را از کریسچن جدا کردند.

  • برودس كلای در مقابل كورت هاوكینز ................ برنده مسابقه : برودس کلای

برودوس کلی به راحتی با اجرای بیگ اسپلش و وات د فانک هاوکینز را کاور کرد و پیروز این مسابقه شد.

  • بیگ شو در مقابل پریمو .................................. برنده مسابقه : بیگشو

بیگ شو ـکه قرار است در رسلمنیا در برابر کودی رودز قرار گیرد در این مسابقه مقابل یکی از دو قهرمان تگ تیم قرار گرفت. با آغاز بازی بیگ شو گوشه ی رینگ به پریمو حمله کرد و سپس با اجرای چوک اسلم پیروز این مسابقه شد.پس از بازی بیگ شو به اپیکو نیز یک چوک اسلم زد . سپس کودی رودز آمد و شروع به تمسخر نام بیگ شو کرد و او را احمق بزرگ خواند.

  • مارك هنری در مقابل گریت كالی ...................... برنده مسابقه : مارک هنری

با آغاز بازی گریت کالی در گوشه ی رینگ چند پانچ و کیک به هنری زد و پس از زدن هند چاپ رفت برای فینیشرش. اما هنری با زدن ورلد استرانگ اسلم او را کاور کرد و پیروز این مسابقه شد.پس از بازی لورینایتیس تدی لانگ را به رینگ فرستاد تا هنری او را بزند و بقیه ی تیم جانی جلوی رینگ ایستادند تا نگذارند تیم تدی لانگ به کمک او بیاید. اما درحالی که سوپراستار های دو تیم درگیر بودند کوفی کینگستون با یک حرکت فلایینگ زیبا به داخل رینگ پرید و خواست اسلپش روی هنری را اجرا کند. اما هنری روی هوا یک ورلد استرانگ اسلم به کوفی زد. سپس خواست ورلد استرانگ اسلم را به تدی لانگ بزند که ناگهان بوکرتی از جا برخاست و به هنری حمله کرد. سپس تیم تدی لانگ به رینگ آمدند و تدی لانگ بوکرتی را به عنوان آخرین عضو تیمش اعلام کرد.

  • آخرین پروموی راک و جان سینا قبل از رستلمنیا 28 :

 راک وارد رینگ شد و گفت که از سال ۲۰۰۴ هیچکس نمی دانست کم کی برمی گردم. اما با بازگشتم در رسلمنیا ۲۷ همه را به وجد آوردم.من می خواهم دوباره ستاره شوم و بدرخشم. همه ی هوادارانم می خواستند من تنها با یک نفر روبرو شوم و او کسی نیست جز جان سینا. سپس تم سانگ سینا زده شد و او میان تشویق و بوو ـی تماشاگران به رینگ آمد. سینا گفت که در طول یکسال اخیر همه ی چرت و پرت هایی که گفتی را تحمل کردم. پس از اینکه تو رفتی یکی از افرادی که پشت من حرف می زدند تو بودی. من خوشحالم که اینجام و لبخند می زنم.  سپس راک گفت که این مسابقه شاید برای تو مهم باشد . اما من می دانم که تو را می برم. کسی نیست که بگوید من در رسلمنیا حان سینا یا هالک هوگان را می برم. اما من تو را می برم! سپس سینا پس از انجام حرکت یو کنت سی می گفت که پسری که من ساخته ام را در رسلمنیا خواهی دید و این پسر ضربه ای به باسن تو خواهد زد. سپس شو آف شد.

بازدید : بار
06:57 ب.ظ | چهارشنبه 9 فروردین 1391
آمار وبلاگ
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : نفر
كل مطالب : نفر
آخرین بروز رسانی :
امكانات وبلاگ