تبلیغات
WWEPERSIA اخبار , نتابج , دانلود , تصاویر , بیوگرافی و ...

دسته بندی : نتایج مسابقات اسمکدان،

 

 

» نتایج کامل مسابقات دبلیو دبلیو ای فراید نایت اسمکدان 2 آپریل 2012 :

در اولین شو اسمکدان پس از پی پی وی رسلمنیا ۲۸ که در شهر اورلاندو روی ایر رفت ۶ مسابقه ی زیبا و دیدنی برگزار شد که از جمله مهم ترین آنها می توان به مسابقه ی شیمس و دلریو اشاره کرد. روبرو شدن تدی لانگ و جان لورینایتیس نیز در نوع خود جالب بود. برای دیدن نتایج کامل شو اسمکداون این هفته و شرح پرومو ها لطفا به ادامه مطلب بروید.

» جهت مشاهده نتایج کامل مسابقات دبلیو دبلیو ای فراید نایت اسمکدان این هفته به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

 

 

 *قابل توجه کاربران گرامی سایت این مطلب به صورت اخصتصاصی می باشد*

پروموی ابتدای شوء:

موزیک دیوید اوتانگا زده شد و او به اینترانس آرنا آمد تا جنرال منیجر هم راو و هم اسمکداون یعنی جان لورینایتیس را معرفی کند. پس از ورود لورینایتیس به رینگ به همراه اوتانگا به مردم خوش آمد گفت و سپس تدی لانگ را به رینگ دعوت کرد. تدی لانگ قبل از اینکه لورینایتیس شروع به صحبت کند گفت که بیکاری یک مزیت دارد و آن آزادی ـی است که به من حق می دهد به تو بگویم برو به جهنم. و لانگ گفت که به اینجا نیامده است که بگوید درباره ی اتفاق یکشنبه شکایت کند. فقط نمی تواند از اسمکداون دور باشد. زیرا بهترین شغل توی طول عمرش بوده است. سپس تماشاگران را دعوت به هولا هولا هولا کردن کرد و موزیکش پخش شد. اما لورینایتیس دستور قطع صدا را داد و گفت حرفم تمام نشده است . لورینایتیس به تدی لانگ پیشنهاد کار زیر دست خودش را کرد. اما لانگ گفت شاید به کار نیاز داشته باشم. اما برای تو کار نمی کنم. ولی لورینایتیس گفت که تو مرد بزرگی هستی. اما به فکر تحصیل دانشگاه نوه هایت نیستی. اما پس از صحبت های اوتانگا و لورینایتیس تدی لانگ گفت هشدار داد که با نوه های من قاطی نکن. لورینایتیس نیز گفت که من فقط دارم به تو پیشنهاد کار می دهم و دستش را برای دست دادن با لانگ دراز کرد. اما تا لانگ خواست دست دهد او دستش را کشید. سپس گفت که تنها کاری که باید بکنی این است که بگویی من بهتر از تو هستم. لانگ نیز خیلی آرام این را تکرار کرد. اما لوریناینیس گفت با صدای بلند تکرار کن و تدی لانگ کرد. بعد لورینایتیس گفت که بهترین تصمیم را گرفتی . هنگامی که لانگ پرسید چه کاری باید بکنم لورینایتیس گفت اسمکداون کار های زیادی دارد. سپس لوریناینیس پس از صحبت با اوتانگا گفت که آرتروث در یک مسابقه ی هندیکپ در برابر هنری و اوتانگا قرار می گیرد و همچنین رندی اورتون و کین یکبار دیگر در یک مسابقه ی NO DQ مقابل هم می ایستند.

 

مسابقه ی اول: مارک هنری و دیوید اوتانگا در برابر آرتروث

با آغاز بازی اوتانگا و آرتروث با هم درگیر شدند و تروث چند کیک به اوتانگا زد تا او با هنری تگ کند. پس از ورود هنری او با زدن چند هدبات شروع به تسلط به بازی کرد و سپس ورلد استرانگ اسلم را به آرتروث زد. اما قبل از کاور با اوتانگا تگ کرد تا اوتانگا آرتروث را کاور کند و پیروز این مسابقه شدند.

برنده مسابقه: مارک هنری و دیوید اوتانگا

 

مسابقه ی دوم: کین در برابر رندی اورتون

مسابقه ی ریمچ بین این دو درحالی برگزار شد که در رسلمنیا کین پیروز از رینگ خارج شد. با آغاز بازی کین موفق تر عمل کرد و در گوشه ی رینگ ضرباتی به رندی اورتون وارد کرد و سپس خواست چوک اسلم را سریع بزند. اما موفق نبود . رندی با بلاک بر بازی مسلط شد و پس از خروج از رینگ کین را کنار میز گزارشگران برد و او را بشدت زد. اما کین بیکار ننشست و رندی را محکم به پله های فلزی گوشه رینگ کوباند. سپس هردو در اینترانس آرنا درگیر شدند و کین بار دیگر در اجرای چوک اسلم ناموفق بود. پس از ورود دوباره به رینگ رندی پس از زدن دی دی تی برای آر کی او آماده شد. اما کین اجازه نداد تا رندی بیرون برود و صندلی فلزی را به رینگ بیاورد. رندی اورتون پس از قرار دادن صندلی کف رینگ دی دی تی را روی صندلی فلزی به کین زد. اما کین پس از لحظاتی بلند شد و با صندلی ضرباتی به کمر اورتون زد. اما اورتون ناگهان بلند شد و یک آر کی او به کین زد و با کاور پیروز دومین نبرد شد.

برنده مسابقه: رندی اورتون

 

مسابقه ی سوم: بری استیون در برابر رایبک

بری استیون پس از ورود به رینگ لحظاتی صبر کرد و سخنانی بد راجب مردم اورلاندو گفت تا رایبک آمد . پس از به صدا درآمدن زنگ رایبک به استیون حمله کرد و پس از زدن ضرباتی محکم به او کاملا به بازی حاکم شد. سپس با زدن یک کلوزلاین و اجرای پاوراسلم و سوپلکس کاور کرد و پیروز این مسابقه شد.

برنده مسابقه: رایبک

 

پروموی دنیل برایان:

دنیل برایان به همراه دوستش ای جی وارد رینگ شد . برایان میکروفون را گرفت و گفت که من بالاخره شانس فکر کردن راجب کارهایم را به دست آوردم . من بالاخره شانس فکر کردن به چیز های که فکر کردم درست پیش می روند. اما اشتباه از آب درآمدند را پیدا کردم و سرش را پایین گرفت تا ای جی شروع به صحبت کند. ای جی گفت که او یک کشتی گیر بسیار حرفه ای است . او بهترین است و این تنها نظر من نیست. اما برایان دوباره شروع کرد و گفت به نظر می اید که مردم مرا با شعار Yess پشتیبانی می کنند. اما من فکر می کنم که دارند مرا مسخره می کنند. وگرنه این شعار را برای د راک سر نمی دادند. سپس در صورت ای جی نگاه کرد و گفت تقصیر تو بود و فریاد زد. ۱۸ ثانیه!! فقط ۱۸ ثانیه . این در حالیست که من از این عنوان در برابر دو هیولای بزرگ در استیل کیج محافظت کرده بودم. من از این عنوان دربرابر ۵ نفر در الیمینیشن چمبر دفاع کردم. اما حالا فقط ۱۸ ثانیه طول کشید تا از دستش بدهم. فقط به خاطر یک بوسه. این بوسه  عنوان قهرمانی سنگین وزن را از من گرفت. آن یک بوسه ی موفقیت نبود. بلکه بوسه ی مرگ بود. در اینجا ای جی خواست که توضیح دهد . اما برایان اجازه نداد. این اولین رسلمنیای برایان بود. اما ای جی آن را خراب کرد. سپس برایان گفت که امیدوار است ای جی خوشحال باشد. زیرا دیگر اجازه نخواهد داد زندگی اش را خراب کند. برو سوار اتومبیل شاسی بلندت شو و برای چیزبرگرهایی که دوست داری داد بزن. رابطه ی من و تو تمام است!!!

مسابقه ی چهارم: هیت اسلاتر در برابر بیگ شوء

با آغاز مسابقه کودی رودز نیز به گزارشگران پیوست تا دو سوپراستار آغاز کنند. بیگ شو  ابتدا اسلاتر را به گوشه ی رینگ برد و یک هندچاپ به او زد و خیلی سریع با اجرای چوک اسلم  اسلاتر را کاور کرد و پیروز این مسابقه شد.

برنده مسابقه: بیگ شو

پس از اتمام مسابقه کودی رودز بلند شد تا به رینگ برود. اما بیگ شو حواسش جمع بود و به او خیره شد تا زمانی که به بک استیج رفت.

 

مسابقه ی پنجم: بری بلا در برابر بث فینیکس

قبل از آغاز مسابقه کلی کلی به کنار رینگ آمد تا مسابقه را از نزدیک ببیند. با آغاز مسابقه فینیکس کاملا بازی را در دست گرفت و در گوشه ی رینگ چند کیک به بری بلا زد. اما کلی کلی نزدیک رینگ آمد و حواسش را پرت کرد. پس از اینکه برگشت بری بلا سریع تویین مجیک را زد و با کاور پیروز این مسابقه شد.

برنده مسابقه : بری بلا

 

مسابقه ی پنجم: آلبرتو دلریو در برابر شیمس

پس از چلنج شدن شیمس توسط دلریو این مسابقه در اسمکداون برگزار شد و شرط اینکه دلریو شانس داشتن مسابقه ی تایتل شات با شیمس را داشته باشد این بود که این مسابقه را ببرد. با آغاز مسابقه دلریو  روی دست شیمس کار کرد. اما شیمس بلند شد و خواست فینیشر را بزند. اما موفق نبود و دلریو یک کیک به پشت سر شیمس زد. پس از ورود دوباره شیمس به رینگ یک بک بریکر به دلریو زد. سپس دلریو یک صندلی برداشت که شیمس آن را گرفت و با آن دلریو را تهدید کرد. اما دلریو تظاهر به خوردن ضربه با صندلی از شیمس کرد تا داود مسابقه را با DQ به سود دلریو اعلام کند.

برنده مسابقه: آلبرتو دلریو

اما شیمس از شدت عصبانیت یک بروگ کیک به داور مسابقه زد. این در حالی است د لریو علاوه بر برد در این مسابقه یک شانس برای قهرمانی سنگین وزن نیز بدست آورد. شو در حالی که گروه امداد در حال کمک به داور هستند آف شد.

 

بازدید : بار
09:41 ب.ظ | شنبه 19 فروردین 1391
آمار وبلاگ
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : نفر
كل مطالب : نفر
آخرین بروز رسانی :
امكانات وبلاگ