تبلیغات
WWEPERSIA اخبار , نتابج , دانلود , تصاویر , بیوگرافی و ...

دسته بندی : نتایج مسابقات راو،

 


 

» نتایج كامل مسابقات دبلیودبلیوای راو 2 آپریل 2012 :
پس از گذشت یک هفته از بازگشت براک لنسر و بستن قرارداد با دبلیو دبلیو ای شو این هفته ی راو دیشب در پایتخت ایالات متحده یعنی واشنگتن دی سی برگزار شد.  در این شو شش مسابقه انجام شد و همچنین درگیری براک لنسر و جان سینا برای بار دوم یکی از نکات قابل توجه بود.در ادامه مطلب شاهد نتایج کامل دبلیو دبلیو ای ماندی نایت راو باشید.
جهت مشاهده نتایج كامل دبلیو دبلیو ای ماندی نایت راو این هفته به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

 

نتایج كامل مسابقات راو 9 آپریل 2012
به صورت اختصاصی در سایت , جهت کپی برداری از این مطلب منبع را ذکر نمایید.

پروموی ابتدای شوء :

جان لورینایتیس و دیوید اوتانگا به استیج آمدند و پس از ورود به رینگ جان لورینایتیس براک لنسر را معرفی کرد و گفت او در اکستریم رولز با سینا مسابقه خواهد داشت  تا اینکه او به رینگ آمد. پس از ورود او میکروفون را بدست گرفت و از لورینایتیس تشکر کرد. اما هنوز حرفی نزده بود که جان سینا نیز به رینگ آمد و این دو لحظاتی در چشمان هم خیره شدند و سپس براک لنسر به سینا حمله کرد و او را بشدت با ضربات مشت مورد حمله قرار داد تا اینکه تعداد زیادی از سوپراستار ها به رینگ آمدند تا او را از سینا جدا کنند. پس از خروج لنسر از رینگ سینا سرش را بالا گرفت و این درحالی بود که دهان سینا پر از خون بود.

 

مسابقه ی اول: تگ تیم مچ .................................................... برنده مسابقه : برودس کلای و سانتینو مرالا

اولین مسابقه ی شو راو یک مسابقه ی تگ تیم مچ بین دو تیم فیس و هیل بود. برودوس کلای نیز پس از مدت ها مسابقه ی یک به یک با سوپراستار های درجه دو کمپانی دو رقیب سرسخت را پیش رو داشت. با آغاز مسابقه برودوس کلای و جک سواگر شروع کردند و کلای برای لحظاتی بر بازی حاکم بود و چند کلوزلاین به سواگر زد. اما سواگر با یک شولدربلاک محکم او را کنار طناب ها آورد و به او حمله کرد. سپس هردو سوپراستار تگ کردند و با ورود زیگلر او ابتدا یک k2 به سانتینو زد. اما سانتینو در یک لحظه زیگلر را رول آپ کرد. اما سواگر اجازه نداد و سپس دوباره برودوس کلای به رینگ آمد و با زدن سوپلکس به زیگلر و سپس وات د فانک اسپلش او را کاور کرد و پیروز این مسابقه شد.

 

مسابقه ی دوم: آرتروث در در مقابل کودی رودز ............................. برنده مسابقه : آرتروت

مسابقه بین این دو در حالی آغاز شد که آرتروث با برتری اولیه به رودز کارش را شروع کرد. اما کودی چند کیک پیاپی به آرتروث زد. سپس بیگ شو در رمپ آرنا پیدا شد و حواس کودی را پرت کرد. کودی رودز به بیگ شو خیره شده بود که بیگ شو صحنه ی زدن ناک اوت پانچش به او  را در اسکوربورد آرنا به نمایش گذاشت. در این حال بود که ناگهان آرتروث از پشت سر  یک واتس آپ به رودز زد و با کاور کردن او پیروز این مسابقه شد.

 

مسابقه ی سوم: لورد تنسای در مقابل یوشی تاتسو ..................... برنده مسابقه :لوردر تتسای

مسابقه ی سوم که بین دو چشم بادامی کمپانی بود در نوع خود دیدن داشت. با آغاز مسابقه تنسای به راحتی حریفش را تحت کنترل گرفت و پس از زدن چند پانچ و یک فیس سوپلکس بروتال بامب رو اجرا کرد و پس از لحظاتی داور مسابقه زنگ را به صدا در آورد.

 

پروموی سی ام پانک :

قبل از برگزاری مسابقه ی پانک و هنری برای قهرمانی دبلیو دبلیو ای سی ام پانک میکروفونی در دست گرفت و درباره ی زندکی شخصی اش صحبت هایی را کرد و سپس گفت که زمانی که من به اینجا آمدم می خواستم به قله ی موفقیت برسم. پس از اینکه جریکو دوباره قصد قطع کردن تصویر پانک را داشت و خود را بست این د ورلد نامید پانک گفت که جریکو بسیاری از حقایق را روشن کرد. اما در بین اینها مقداری دروغ به هم بافت و گفت که کنترلی بر زندگی ندارد و دلیل آن الکل است.

 

مسابقه ی چهارم: سی ام پانک در مقابل مارک هنری ................... برنده مسابقه :مارک هنری

این مسابقه برای عنوان قهرمانی سی ام پانک برگزار می شد. مسابقه که آغاز شد پس از درگیری کوتاهی هردو به بیرون رینگ رفتند و سی ام پانک با کوباندن یک مانیتور به مارک هنری هرچند این مسابقه را با DQ باخت. اما توانست از قهرمانی اش دفاع کند.پس از مسابقه هنری پانک را به داخل رینگ برد و یک ورلد استرانگ اسلم به او زد. سپس کریس جریکو به رینگ آمد و یک کد بریکر به پانک زد. اما پانک بلند شد و جریکو را زد. ولی جریکو موفق عمل کرد و پس از زدن پانک دو قوطی الکل را روی پانک خالی کرد. همچنین پانک هفته ی آینده یکبار دیگر سر قهرمانی دبلیو دبلیو ای با مارک هنری مسابقه خواهد داشت. اما اینبار این مسابقه یک مسابقه ی No DQ و No Count Out خواهد بود

 

مسابقه ی پنجم: آلبرتو دلریو در مقابل زک رایدر .............................. برنده مسابقه : آلبرتو دلریو

دلریو پس از بردش از شیمس در اسمکداون با روحیه ای مضاعف به رینگ آمد. با آغاز مسابقه دلریو موفق تر کار کرد و پس از زدن یک دراپ کیک به پشت سر زک رایدر در گوشه ی رینگ چند پانچ به او زد. ولی رایدر با بدل یک کیک به دلریو زد. اما دلریو خیلی سریع بلند شد و با اجرای کراس آرم بریکر پس از لحظاتی رایدر را مجبور به تپ اوت کرد.

برنده مسابقه: آلبرتو دلریو

 

پروموی مهمانان ویژه ی راو :

ابتدا دو نفر به نام های لری و مویی به رینگ آمدند و سپس هالک امریکا با ظاهری تقلیدی از هالک هوگان به عنوان مهمانان ویژه در استیج حضور پیدا کرد. آن ها در حال حرف زدن بودند که ناگهان کین به رینگ آمد و پس از فرار کردن لری و مویی یک چوک اسلم به هالک امریکا زد.

 

مسابقه ی ششم: جان سینا در مقابل دیوید اوتانگا ........................... برنده مسابقه : جان سینا

دیوید اوتانگا به همراه لوریناینیس به آرنا آمد و سپس جان سینا که در ابتدای شو مورد حمله ی لنسر قرار گرفته بود به رینگ آمد. با آغاز مسابقه ائتانگا لحظاتی هدلاک را نگه داشته بود. اما سینا بلند شد و با اجرای یو کنت سی می یک اتتیود ادجاسمنت را روی اوتانگا اجرا کرد. اما کاور نکرد و رفت برای اس تی اف تا اینکه اوتانگا تپ اوت کرد.پس از مسابقه براک لنسر دوباره به رینگ آمد و اف ۵ را اجرا کرد و سپس حرکت یو کنت سی می جان سینا را به سخره گرفت. شو درحالی که سینا در حال ناله کردن بود آف شد!

 

بازدید : بار
09:56 ب.ظ | سه شنبه 22 فروردین 1391
آمار وبلاگ
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : نفر
كل مطالب : نفر
آخرین بروز رسانی :
امكانات وبلاگ